365 föremål
Soffbord, 1900-talets mitt.
1d 21 tim
Soffbord, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hängskåp, Jämtland, 1800-tal.
1d 22 tim
Hängskåp, Jämtland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, empirestil, sent 1800-tal.
1d 23 tim
1 555 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
1d 23 tim
Lådfack, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, allmoge, daterat 1783.
2d
Skåp, allmoge, daterat 1783.
950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-tal.
2d
Bord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå/lådfack, 1900-tal.
2d
Byrå/lådfack, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rökbord, funkis, 1930-tal.
2d
Rökbord, funkis, 1930-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1950/60-tal.
2d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1800-tal.
2d 1 tim
Bord sent 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Höglund, gungpall Boda trä sent 1900-tal.
2d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå Sengustaviansk omkring 1800.
2d 2 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå med uppsats, Senbarock 1700-tal.
2d 2 tim
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokskåp/Vitrinskåp omkring 1900.
2d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barbord GAD 2000-tal.
2d 23 tim
Barbord GAD 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängar ett par tidigt 1900-tal.
3d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Maxjenny Forslund & Thomas Bentzen, pallar 2 st 2001.
3d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par Art Deco 1900-talets första hälft.
3d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, rokoko 1700-talets mitt.
3d
1 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå 1700-talets mitt.
3d
Byrå 1700-talets mitt.
4 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sidobord/Soffbord ett par Tyskland 1900-talets mitt.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
3d
1 650 EUR
Utropspris
250 EUR
Jonas Bohlin, byrå, "Snö", Asplund, 2000-tal.
3d 20 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jonas Bohlin, byrå, "Snö", Asplund 2000-tal.
3d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Fåtölj, Kock, Malmö, 1950/60-tal.
3d 22 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gungstol, empire, 1800-talets mitt.
3d 22 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940-tal.
3d 23 tim
Fåtölj 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, "Candy", Munna,
4d
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sidobord, ett par, 1900-talets mitt.
4d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pallar/stolar, ett par, industrimodell, Polen.
4d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
4d
Pall, 1900-talets mitt.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor, Italien, 1980-tal.
4d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokskåp, 1900/2000-tal.
4d
Bokskåp, 1900/2000-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, Ulferts, 1960-tal.
4d
Sideboard, Ulferts, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK