Möbler

356 föremål
Scandinavian Modern, soffa, 1930-tal.
13m 47s
23 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Pall Danmark 1900-talets mitt.
15m 47s
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord samt sidobord sent 1900-tal.
45m 47s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp 1920-tal.
51m 47s
Skåp 1920-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Snedklaffbyrå, 1700-tal.
1 tim 3m
Snedklaffbyrå, 1700-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Skåp, Billnäs 1956.
1 tim 11m
Skåp, Billnäs 1956.
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Tamburmajor/Klädhängare 1900-talets början.
1 tim 41m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, Sengustavianskt omkring 1800.
2 tim 11m
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa Swedish Modern 1940-tal.
2 tim 19m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fällbord 1800-talets senare del.
2 tim 25m
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2 tim 27m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord Timåns snickeri 2000-tal.
2 tim 31m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, Swedish Grace, 1920/30-tal.
21 tim 7m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klädskåp, sent 1800-tal.
21 tim 23m
Klädskåp, sent 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1800-tal.
21 tim 29m
Vitrinskåp, 1800-tal.
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klädskåp, 1900-talets början.
21 tim 47m
Klädskåp, 1900-talets början.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
22 tim 27m
Bänk, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, Kina, 1900-tal.
22 tim 41m
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IKEA, fåtölj, "Åke", 1950-tal.
22 tim 51m
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Byrå, barock, omkring år 1700.
23 tim 1m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
23 tim 7m
15 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
23 tim 25m
Bockbord, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord, gustaviansk stil, samtida.
23 tim 29m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matgrupp, 5 delar, 1900-talets mitt.
23 tim 33m
4 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, från omkring år 1900.
23 tim 47m
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Sverige, 1920/30-tal.
23 tim 55m
Skåp, Sverige, 1920/30-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bockbord.
23 tim 57m
Bockbord.
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, Grange, 1900-talets slut.
1d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets första hälft.
1d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets mitt/andra hälft.
1d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel empire 1830/40-tal.
1d 2 tim
Spegel empire 1830/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.
1d 20 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, 1900-talets mitt.
1d 20 tim
Soffbord, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hängskåp, Jämtland, 1800-tal.
1d 21 tim
Hängskåp, Jämtland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK