SAMEBÄLTE, troligen av Per Anders Nutti. Monogramsignerad.

Läder och renhorn. Graverad dekor. Total längd ca 114 cm.

Slitage. Smärre fläckar.

Proveniens

Anders Kjellbergs samling.

Utropspris
2 000 SEK