Björkfanerat, delvis svartlackerat. Spegeln med uppskjutande krön, flankerande halvkolonner. H 135. Konsolbord med rektangulär marmorskiva. L 62, b 30, h 43.
Slitage, smärre skador. Marmorskivan spräckt - ett hörn av.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.