ARMBANDSUR, herr, Juvenia, manuell, 18k guld.

Rektangulär boett ca22 x 28mm. Boettnummer 679555. Band doublé längd 18cm.

Slitage. Repor. Urtavla med smärre anlöpning. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 500 SEK