SKOLPLANSCHER, 5 st, Nackaserien, Nordiska musikförlaget, 1900-talets mitt - andra hälft.

Noter. 70x100.

Slitage. Gulnade, smärre skador, bruksslitage. Större fuktskador.

Utropspris
1 800 SEK