Delat spegelglas. Det nedre fasettslipat. Rak ram med rester av förgyllning, svängt och skuret överstycke i form av rocailler och krönande snäcka. H 52.
Starkt sliten förgyllning och smärre dekorskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.