11 kaffekoppar med fat. 12 tekoppar med fat. 7 moccacoppar med fat. 12 assietter, 11 mindre assietter. Tekanna, sockerskål samt gräddkanna. 2 ljusstakar. 4 skålfat samt gallerfat. 3 uppläggningsfat. 2 kaffefat medföljer.
Bruksslitage. Nagg.