1 reservoarpenna, spets i 14K guld, märkt Montblanc Meisterstück Germany och numrerad. Längd 11 cm.
1 kulspetspenna, märkt Montblanc Meisterstück Germany och numrerad. Längd 10,5 cm.
1 stiftpenna, märkt Montblanc Meisterstück Germany och numrerad. Längd 11 cm.
I originalask.
Smärre slitage. Märken.