Signerad Jane Bauman och daterad 1983. Skivan med inristning "Gimme the heep deep dish where the jets come down in jazz (or ditch)". Objekt, bemålad vinylskiva. Diameter 30 cm.
Repor. Färgbortfall. Färgstänk.
Direkt från konstnären till nuvarande ägare.