SKÅL PÅ FOT, ASKTFAT, samt SKÅL, fajans resp. flintgods, Stig Lindberg för Gustavsberg.

Skål på fot, sign med studiohanden, h 17. Askfat 12 x 12, skål diam 12,5.

Slitage, nagg.

Utropspris
1 100 SEK