CYLINDERSPELDOSA, 1800-talets slut.

Fanerat schatull men inläggningar av musikemblem på locket. Bredd ca 55, djup ca 30, höjd ca 27 cm.

Skador. Slitage. Ej funktionstestad. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK