1667 föremål
Marco Acerbis, golvlampa, "Vertigo",  FontanaArte.
4d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Max Papart, "Indiana".
5d 21 tim
Max Papart, "Indiana".
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Erland Cullberg, Utan titel.
4d 18 tim
Erland Cullberg, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Skål, silver, GAB, Stockholm 1940.
22 tim 49m
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lisa Larson, "Tummelisa".
1d 20 tim
Lisa Larson, "Tummelisa".
9 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
2d 17 tim
Taklampa, 1940-tal.
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KG Bejemark, "Evert Taube".
4d 18 tim
KG Bejemark, "Evert Taube".
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anders Österlin, Malmö hamn.
3d 22 tim
Anders Österlin, Malmö hamn.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallbyrå 1940-tal.
3d 22 tim
Hallbyrå 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
2d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kashmar, ca. 392 x 296 cm.
2d 14 tim
3 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Hans Wigert, "Arnagrop".
3d 21 tim
Hans Wigert, "Arnagrop".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord 1940-tal.
3d 21 tim
Sidobord 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
2d 17 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK