1429 föremål
Esaias Thorén, Svanen.
6d 12 tim
Esaias Thorén, Svanen.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Salsskåp Barockstil 1800-tal.
19 tim 47m
Salsskåp Barockstil 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, Orrefors, 1940-tal.
15 tim 17m
Taklampa, Orrefors, 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 13 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
120 EUR
Utropspris
600 EUR
Terence La Noue, "Sonora".
1d 14 tim
Terence La Noue, "Sonora".
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Armband 18K guld med multifärgade safirer.
1d 14 tim
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Veikko Törmänen, Utan titel.
1d 18 tim
Veikko Törmänen, Utan titel.
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Kelim, ca 341 x 257 cm.
16 tim 59m
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skrivbord, Boknäs, 2000-tal.
6d 17 tim
Skrivbord, Boknäs, 2000-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband sterlingsilver, Matti J Hyvärinen.
6d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armring 18K guld.
4d 17 tim
Armring 18K guld.
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bordslampa, silver, 1920-tal.
6d 16 tim
Bordslampa, silver, 1920-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kuutti Lavonen, "Rojo".
4d 18 tim
Kuutti Lavonen, "Rojo".
300 EUR
Utropspris
300 EUR
Kedja/Collier, 18K guld.
6d 13 tim
Kedja/Collier, 18K guld.
17 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Axel Olson, "Grötviks hamn".
1d 19 tim
Axel Olson, "Grötviks hamn".
6 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skrivbord 1900-tal.
1d 12 tim
Skrivbord 1900-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Julius, Norrland.
6d 17 tim
Per Julius, Norrland.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, omkring 1900.
13 tim 42m
Hängskåp, omkring 1900.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta antik Kurdisk ca 336x117 cm.
6d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John-E Franzén, "California Bobber".
13 tim 15m
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hänge, kors samt brosch.
6d 13 tim
Hänge, kors samt brosch.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?