Kan inte nå servern
 
1922 föremål
Ljusstake, Idman, 1900-talets mitt.
4d 7 tim
Ljusstake, Idman, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Gunnar Nordström, Figurkomposition.
3d 8 tim
Gunnar Nordström, Figurkomposition.
Aktuellt bud 
1 250 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1940/50-tal.
4d 9 tim
Skåp, 1940/50-tal.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oscar Reutersvärd, Omöjlig figur.
1d 7 tim
Oscar Reutersvärd, Omöjlig figur.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Juan Sotomayor, Utan titel.
1d 7 tim
Juan Sotomayor, Utan titel.
Aktuellt bud 
1 650 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 6 tim
Matbord, 1960-tal.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Peter Dahl,  "Afton i parken".
3d 7 tim
Peter Dahl, "Afton i parken".
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dale Patrick Chihuly,  Utan titel.
3d 5 tim
Dale Patrick Chihuly, Utan titel.
Aktuellt bud 
900 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Matta, Kelim, ca 236 x 167 cm.
3d 8 tim
Matta, Kelim, ca 236 x 167 cm.
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "L'art pur l'or".
3d 7 tim
Carl Fredrik Reuterswärd, "L'art pur l'or".
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olof Hermelin, Skymningslandskap.
7 tim 43m
Olof Hermelin, Skymningslandskap.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Richard Björklund, "Seinemotiv".
1d 7 tim
Richard Björklund, "Seinemotiv".
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oscar Reutersvärd, Omöjlig figur.
2d 9 tim
Oscar Reutersvärd, Omöjlig figur.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Glas&trä, 1900-talets mitt.
1d 9 tim
Spegel, Glas&trä, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Abbe,  "Vårvinterdag".
4d 12 tim
Albert Abbe, "Vårvinterdag".
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Vid öppna spisen.
3d 10 tim
Okänd konstnär, 1800-tal, Vid öppna spisen.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erik Hallgren, "Körbärsträd och tall".
7 tim 17m
Erik Hallgren, "Körbärsträd och tall".
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Ardebil, ca 242 x 176 cm.
7 tim 29m
Matta, Ardebil, ca 242 x 176 cm.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jonas Heiska, Landskap.
3d 3 tim
Jonas Heiska, Landskap.
Aktuellt bud 
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampa, AB Stilarmatur, Tranås, 1970-tal.
4d 10 tim
Bordslampa, AB Stilarmatur, Tranås, 1970-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa. Jugend, 1900-talets början.
4d 7 tim
Taklampa. Jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud 
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Gösta Calmeyer, Stenar.
3d 5 tim
Gösta Calmeyer, Stenar.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp 1900-talets första hälft.
3d 6 tim
Skåp 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord 1960-tal.
3d 6 tim
Skrivbord 1960-tal.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunnar Nylund, vas, stengods, Rörstrand.
3d 9 tim
Gunnar Nylund, vas, stengods, Rörstrand.
Aktuellt bud 
2 222 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord sent 1800-tal.
4d 12 tim
Bord sent 1800-tal.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Speglar, ett par, barockstil, omkring 1900.
3d 9 tim
Speglar, ett par, barockstil, omkring 1900.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mogens Hertz, Det vita huset.
1d 8 tim
Mogens Hertz, Det vita huset.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
5d 12 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, bönematta, ca 140 x 98 cm.
4d 9 tim
Matta, bönematta, ca 140 x 98 cm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brasskärm, 1900-talets första hälft.
4d 8 tim
Brasskärm, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Engström, "Gamle Skeppar Mattson".
1d 9 tim
Albert Engström, "Gamle Skeppar Mattson".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Frankrike, 1800-tal.
4d 9 tim
Skåp, Frankrike, 1800-tal.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rolf Lidberg, Surströmmingspremiär.
5d 9 tim
Rolf Lidberg, Surströmmingspremiär.
Aktuellt bud 
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Max Salmi, "Leikki" (Leken).
12d 6 tim
Max Salmi, "Leikki" (Leken).
Aktuellt bud 
222 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Gustav Rudberg, "Juli, Hven".
5d 10 tim
Gustav Rudberg, "Juli, Hven".
Aktuellt bud 
3 501 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olle Skagerfors, Landskap.
5d 11 tim
Olle Skagerfors, Landskap.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mannekäng, 1900-tal.
5d 5 tim
Mannekäng, 1900-tal.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca 487 x 310 cm.
9 tim 43m
Matta, Kelim, ca 487 x 310 cm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Björn Weckström, "Helios".
12d 8 tim
Björn Weckström, "Helios".
Aktuellt bud 
1 400 EUR
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR