Kan inte nå servern
 
1473 föremål
Taklampor, ett par, Karlskrona Lampfabrik.
8 tim 41m
Taklampor, ett par, Karlskrona Lampfabrik.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Orvo Raatikainen, Hamnvy.
2d 8 tim
Orvo Raatikainen, Hamnvy.
Aktuellt bud 
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Olavi Laine, Väntan.
2d 6 tim
Olavi Laine, Väntan.
Aktuellt bud 
170 EUR
Utropspris
300 EUR
Aappo Härkönen, rya. Ca 165x110 cm.
6d
Aappo Härkönen, rya. Ca 165x110 cm.
Aktuellt bud 
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Eero von Boehm, Stilleben.
3d 8 tim
Eero von Boehm, Stilleben.
Aktuellt bud 
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Hallmöbel 1900-talets första hälft.
6 tim 53m
Hallmöbel 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Staffan Hallström, Rött landskap.
1 tim 37m
Staffan Hallström, Rött landskap.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, "Trädgårdspalmen".
8 tim 21m
Lennart Jirlow, "Trädgårdspalmen".
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft.
1d 4 tim
Spegel, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "non Violence".
6 tim 57m
Carl Fredrik Reuterswärd, "non Violence".
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 170 cm.
1d 4 tim
Matta, Kelim, ca 300 x 170 cm.
Aktuellt bud 
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1920/30-tal.
2d 8 tim
Soffbord, 1920/30-tal.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm,
5 tim 9m
Omega, armbandsur, 35 mm,
Aktuellt bud 
2 422 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulla Rantanen, Utan Titel.
3d 9 tim
Ulla Rantanen, Utan Titel.
Aktuellt bud 
666 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gumme Åkermark, Lantbruk.
8 tim 47m
Gumme Åkermark, Lantbruk.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord sent 1900-tal.
1d 8 tim
Matbord sent 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1990-tal.
1 tim 54m
Takkrona, 1990-tal.
Aktuellt bud 
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dörrar ett par 1800-tal.
3d 8 tim
Dörrar ett par 1800-tal.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, Byarum.
1d 8 tim
Matbord, Byarum.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord 1900-tal.
3d 8 tim
Sidobord 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jörgen Zetterquist, Skogsmotiv.
1d 5 tim
Jörgen Zetterquist, Skogsmotiv.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1940-tal.
2d 9 tim
Soffbord 1940-tal.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta "Maltino Iron" Linie design ca 240x170.
3d 9 tim
Matta "Maltino Iron" Linie design ca 240x170.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Staffan Hallström, ryamatta, ca 214 x 130 cm.
1d 3 tim
Staffan Hallström, ryamatta, ca 214 x 130 cm.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Siv Lagerström.
5d 7 tim
Siv Lagerström.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets andra hälft.
1d 6 tim
Fåtölj, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sixten Lundbohm, Vy över hustaken.
1d 6 tim
Sixten Lundbohm, Vy över hustaken.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordssurtout, nysilver, England, 1800-tal.
3d 5 tim
Bordssurtout, nysilver, England, 1800-tal.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?