1947 föremål
Unto Koistinen, Liggande modell.
19 tim 22m
170 EUR
Utropspris
500 EUR
Louis Vuitton, väska "Bucket".
1d 18 tim
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Eterna, fickur, 48 mm.
2d 18 tim
Eterna, fickur, 48 mm.
4 100 SEK
Utropspris
5 800 SEK
Reijo Meller, "Ihmisen aika".
20 tim 18m
Reijo Meller, "Ihmisen aika".
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Louis Vuitton, väska, "Luco".
1d 18 tim
Louis Vuitton, väska, "Luco".
220 EUR
Utropspris
500 EUR
Eero Nelimarkka, Vinter på slätten.
20 tim 8m
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Einar Jolin, Man i hatt.
2d 18 tim
Einar Jolin, Man i hatt.
750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Einar Jolin, "Efter Bellini".
2d 18 tim
Einar Jolin, "Efter Bellini".
750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Brosch, silver med rosenslipade diamanter.
15 tim 9m
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
1d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jules Schyl, Cirkusmotiv.
1d 16 tim
Jules Schyl, Cirkusmotiv.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
12 tim 57m
Pall, 1900-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lars Jonsson, Fågel.
4d 15 tim
Lars Jonsson, Fågel.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Gunnar Cyrén, glas, 12 st, "Nobel", Orrefors.
2d 19 tim
4 280 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
1d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Toilettebord Empire 1800-talets mitt.
5d 20 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ola Billgren, "Interiör".
2d 18 tim
Ola Billgren, "Interiör".
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
3d 16 tim
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK