2495 föremål
Omega, "Meister", armbandsur, 33 mm.
23 tim
288 EUR
Utropspris
450 EUR
Fruls Tilpo, "Nattliga Vindar".
7d 23 tim
150 EUR
Utropspris
450 EUR
Ring 18K guld med fasetterat blått glas.
1d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
6d 18 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carlo Moretti, bordslampa, Murano, Italien.
6d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Roberto Torregiani, "Cromazione".
6d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, handbroderad kelim, ca 175 x 123 cm.
6d 17 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stig Slas Claesson, Katter på grönbete.
2m 39s
4 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CO Hultén, Utan titel.
20 tim 30m
CO Hultén, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord 1960-tal.
2d 18 tim
Skrivbord 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Veikko Keränen, "Arriba".
2d 21 tim
Veikko Keränen, "Arriba".
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chiffonjé, sengustavianskt, omkring år 1800.
4d
700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Balenciaga, väska, "Ville Bowling".
1d
4 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Elsa Backlund Celsing, Mansporträtt i halvfigur.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Franco Costa, "America´s Cup 1980".
1d 23 tim
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gustav Rudberg, "Juli, Hven".
4d 22 tim
Gustav Rudberg, "Juli, Hven".
3 501 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord Timåns snickeri 2000-tal.
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rolf Fransson, sideboard "Arctic", Voice.
4d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar, 4 st, senbarockstil, 1900-talets slut.
2d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK