2247 föremål
Anders Zorn, "The New Maid".
2d 4 tim
Anders Zorn, "The New Maid".
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Noé", 1990.
4d
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Anders Zorn, "Tidigt",
2d 4 tim
Anders Zorn, "Tidigt",
7 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Rudolf Stangelberger, Alpby på klippa.
1d
550 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kashgai, 310x250 cm.
6d 1 tim
Matta, Kashgai, 310x250 cm.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Halsband 18K guld Alessi Domenico Italien.
7d 4 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Halsband doserad Bismarck-länk 18K guld.
6d 5 tim
7 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Rafael Wardi, Stilleben.
3d
Rafael Wardi, Stilleben.
400 EUR
Utropspris
700 EUR
Longines, armbandsur, 32,5 mm.
4d 1 tim
280 EUR
Utropspris
700 EUR
Pierre Olofsson, "Delfin".
1d 2 tim
Pierre Olofsson, "Delfin".
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Golvlampa, Idman 1900-talets mitt.
5d 4 tim
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Juhani Palmu, "Närhet".
5d 4 tim
Juhani Palmu, "Närhet".
280 EUR
Utropspris
600 EUR
Sonia Delaunay, "New York II".
2d
860 EUR
Utropspris
600 EUR
Armband, 18K guld.
5d 4 tim
Armband, 18K guld.
480 EUR
Utropspris
600 EUR
Dörrhandtag, ett par, 1950-tal.
12d
100 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR