2246 föremål
Ljuskrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
3d 23 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gustav Rudberg, "Juli, Hven".
1d 4 tim
Gustav Rudberg, "Juli, Hven".
3 501 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alfred Morris,  Vilande får.
3d 4 tim
Alfred Morris, Vilande får.
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matgrupp, 5 delar, Danmark, 1960-tal.
1d 1 tim
5 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hänge guld med odlad Tahitipärla, med kedja.
1d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Johan De Geer, "Tårtan", 1972.
1d 23 tim
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Salvador Dalí, "Tauromachie IV".
1d 2 tim
7 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 23 tim
Skänk, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Manschettknappar, ett par, guld med skarabéer.
5d 21 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona barockstil 1900-talets första hälft.
53m 57s
2 290 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 280 x 173 cm.
3d 23 tim
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kirman, 420x292 cm.
6d
Matta, Kirman, 420x292 cm.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Knut Ekwall, Sydländsk skönhet.
3d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hannu Väisänen, Mollusk i havet.
1 tim 27m
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Matbord, 1960-tal.
5d
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arman, "Melody for Strings 2".
2d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, 1800-talets slut.
22 tim 15m
Skåp, 1800-talets slut.
1 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Per Lindhberg, Tillskriven,  Flicka med ros.
2d 23 tim
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 23 tim
Sideboard, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Halsband, 14K guld. Finska stämplar.
1d
250 EUR
Utropspris
450 EUR
Matbord, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
4d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, tidigt 1900-tal.
1d 3 tim
Ljuskrona, tidigt 1900-tal.
2 350 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gustav Rudberg, "Stilla dag, Hven".
1d 3 tim
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljusstakar 6 st Art Deco 1900-talets första hälft.
5d 3 tim
1 234 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhylla/sideboard 1940-tal.
6d 3 tim
Bokhylla/sideboard 1940-tal.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Bidjar, ca. 245 x 168 cm.
5d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vik Muniz, "The football player" 2013.
6d 3 tim
400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arman, "Melody for Strings IV".
2d 4 tim
8 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK