Kan inte nå servern
 
1549 föremål
Lennart Jirlow, "Kossan".
5d 7 tim
Lennart Jirlow, "Kossan".
Aktuellt bud 
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jörgen Waring, Utan titel.
4 tim 27m
Jörgen Waring, Utan titel.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt Danmark.
8 tim 43m
Skrivbord 1900-talets mitt Danmark.
Aktuellt bud 
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, barstolar, ett par, samtida.
5d 6 tim
Ruth & Joanna, barstolar, ett par, samtida.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Trensum, 1950-/60-tal.
5d 6 tim
Fåtölj, Trensum, 1950-/60-tal.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets början.
3d 6 tim
Arkivskåp, 1900-talets början.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, Scarf.
2d 5 tim
Louis Vuitton, Scarf.
Aktuellt bud 
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Thornblad, Fågel.
5 tim 19m
Åke Thornblad, Fågel.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alois Telarik, Flicka  med blomma.
4d 2 tim
Alois Telarik, Flicka med blomma.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
6d 7 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Lasse Åberg,  Cowboy.
6d 7 tim
Lasse Åberg, Cowboy.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sminkbord,  1950/60-tal.
4d
Sminkbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pierre Olofsson, Utan titel.
6d 5 tim
Pierre Olofsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, ca 204 x 152 cm.
6d 5 tim
Matta, Kelim, ca 204 x 152 cm.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Esaias Thorén, Svanen.
6d 6 tim
Esaias Thorén, Svanen.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, scarf, "Flora".
2d 5 tim
Gucci, scarf, "Flora".
Aktuellt bud 
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
2d 5 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord "Oly" Hope 2000-tal.
1d 6 tim
Trädgårdsbord "Oly" Hope 2000-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elon Arenhill, brosch silver Malmö 1959.
1d 7 tim
Elon Arenhill, brosch silver Malmö 1959.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fritz Jakobsson, gossporträtt.
5d 7 tim
Fritz Jakobsson, gossporträtt.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karin Tyrefors, skåp, Fröseke Form, 1988.
5d 5 tim
Karin Tyrefors, skåp, Fröseke Form, 1988.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, gustaviansk stil, sent 1800-tal.
5d 5 tim
Skrivbord, gustaviansk stil, sent 1800-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
5 tim 43m
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud 
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, ca 198 x 154 cm.
1d 5 tim
Matta, Kelim, ca 198 x 154 cm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1940-tal.
4 tim 51m
Spegel, 1940-tal.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salvador Dalí, "Richard III".
1d 5 tim
Salvador Dalí, "Richard III".
Aktuellt bud 
1 255 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Barockstil  sent 1800-tal.
3d 8 tim
Spegel Barockstil sent 1800-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eero Aarnio, stol, "Pony", Melaja, 2000-tal.
3d
Eero Aarnio, stol, "Pony", Melaja, 2000-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Einar Jolin, Självporträtt.
3d 1 tim
Einar Jolin, Självporträtt.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, sent 1800-tal.
5 tim 25m
Bordspendyl, sent 1800-tal.
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta orientalisk ca 190x125 cm.
8 tim 21m
Matta orientalisk ca 190x125 cm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta orientalisk ca 196x199 cm.
1d 8 tim
Matta orientalisk ca 196x199 cm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
2d 6 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1920-30-tal.
3d 7 tim
Taklampa, 1920-30-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK