1936 föremål
Antoni Clavé, Utan titel.
1d 23 tim
Antoni Clavé, Utan titel.
444 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampor ett par Kosta Elarmatur 1970-tal.
1d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Arborelius, Skogstjärn.
1d 23 tim
Olof Arborelius, Skogstjärn.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tsuba, mumei, Japan, Edo.
2d 21 tim
Tsuba, mumei, Japan, Edo.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Robert Dudley Best, vägglampa, "Bestlite".
2d 1 tim
1 770 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Tibet, ca 272 x 164 cm.
1d 1 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, diameter ca. 350 cm.
3d 19 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Massimo Campigli, "Femme en bleu".
4d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Daniel Sherrin, Skymningslandskap.
1d
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
3 tim 29m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, senbarockstil, 1900-talets slut.
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar, ett par, rokokostil, 1900-tal.
2d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Råström, vas silver Stockholm 1949.
2 tim 19m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslamor ett par Asea belysning 1960/70-tal.
3d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord 1960-tal.
3d 21 tim
Skrivbord 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
1d 3 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skomakarpall, 1900-tal.
4d 3 tim
Skomakarpall, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SlasClaesson, Ladugård på fält.
4d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oscar Reutersvärd, Omöjlig figur.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt.
3d 1 tim
Skrivbord 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Ziegler, ca. 297 x 205 cm.
1d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Peter Klitsch, Fantasilandskap.
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstake, silver, Ryssland 1908-26.
1d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Faile, "I used to be worth something".
1d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordspendyl, Art Déco, 1920-tal.
53m
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Isfahan, ca. 165 x 110 cm.
1d 1 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Peter Dahl, Figurkomposition.
2d
Peter Dahl, Figurkomposition.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK