1909 föremål
Gucci, scarf.
3d
Gucci, scarf.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf, "Flora".
3d
Gucci, scarf, "Flora".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf.
3d
Gucci, scarf.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
CO Hultén, Utan titel.
5d 22 tim
CO Hultén, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, sjal "Aux champs".
7d 2 tim
Hermès, sjal "Aux champs".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
7d
Taklampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa Luxus 1970-tal.
7d 1 tim
Bordslampa Luxus 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Jirlow, "Ateljén".
5d
Lennart Jirlow, "Ateljén".
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Juhani Palmu, "Familj".
7d
Juhani Palmu, "Familj".
Inga bud
Utropspris
500 EUR
Erland Cullberg, Figur.
5d 21 tim
Erland Cullberg, Figur.
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK