1670 föremål
Bokhylla, 1930/40-tal.
3d 21 tim
Bokhylla, 1930/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tobias Regell, "Milano".
3d 22 tim
Tobias Regell, "Milano".
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Evert Lundquist, Svarta fåglar.
3d 22 tim
26 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Modulsoffa, "Rosso", Layered.
3d 22 tim
Modulsoffa, "Rosso", Layered.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Claesson, porträtt av barn med katt.
3d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk/skåp, sent 1800-tal.
3d 22 tim
Skänk/skåp, sent 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1800-tal.
3d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Luxus, 1970-tal.
3d 22 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Empire, 1820.
3d 22 tim
Spegel, Empire, 1820.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Salvador Dalí, "Richard III".
3d 22 tim
Salvador Dalí, "Richard III".
1 255 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mosse Stoopendaal, "Haren".
3d 22 tim
Mosse Stoopendaal, "Haren".
5 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Jules Schyl, Cirkusmotiv.
3d 23 tim
Jules Schyl, Cirkusmotiv.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulf Rollof, utan titel.
3d 23 tim
Ulf Rollof, utan titel.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Hjortzberg, "Landskap, Umbrien".
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Beverloo Corneille, Utan titel.
3d 23 tim
2 011 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Trädgårdsbord, "café table"  Hope 2000-tal.
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Lounge stol Hope 2000-tal.
3d 23 tim
Lounge stol Hope 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdsbord "Oly" Hope 2000-tal.
3d 23 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nandor Mikola, Stilleben med kannor.
3d 23 tim
160 EUR
Utropspris
400 EUR
Matta Sarab old ca 290x119 cm.
4d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 2000-tal.
4d
Bordslampa 2000-tal.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
4d
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
120 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtölj. 1950-tal.
4d
Fåtölj. 1950-tal.
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Tiffany & Co, slev, sterling silver.
4d
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Aly Ben Salem, Utan titel.
4d
Aly Ben Salem, Utan titel.
350 EUR
Utropspris
700 EUR
Eero von Boehm, Sjölandskap.
4d
Eero von Boehm, Sjölandskap.
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Toni Zuccheri, taklampa, Venini, Italien 1960-tal.
4d
300 EUR
Utropspris
600 EUR
Albert Edelfelt, Marie von Heiroth.
4d
370 EUR
Utropspris
400 EUR
Matta orientalisk ca 153x92 cm.
4d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
4d
Fåtöljer ett par 1940-tal.
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta orientalisk ca 196x199 cm.
4d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
4d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj  "Oppo" Blå Station 2000-tal.
4d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK