1561 föremål
Zenith, armbandsur, 36 mm.
3d 21 tim
Zenith, armbandsur, 36 mm.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, reservoarpenna, Panthere de Cartier.
3d 21 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan-Eric Ritzman, vas, Transjö, 1988.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
3d 22 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets början.
3d 22 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, armbandsur, 18 mm.
3d 22 tim
Omega, armbandsur, 18 mm.
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Nattduksbord, ett par, 1970-tal.
3d 22 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fickur, 14K guld, armbandsur, 50 mm.
3d 22 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oscar Reutersvärd, Utan titel.
3d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, Weekendbag.
3d 22 tim
Mulberry, Weekendbag.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1920-30-tal.
3d 22 tim
Taklampa, 1920-30-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 1”, Fogia.
3d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ Thonet tidigt 1900-tal.
3d 23 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla tidigt 1900-tal.
3d 23 tim
Hylla tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
3d 23 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par tidigt 1900-tal.
3d 23 tim
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Toilettebord Empire 1800-talets mitt.
3d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk 1940/50-tal.
3d 23 tim
Bänk 1940/50-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Beverloo Corneille, Utan titel.
3d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "Running game on red".
3d 23 tim
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Stig Kjellin, Sjönöd.
3d 23 tim
Stig Kjellin, Sjönöd.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Zevs, "Coca Cola".
3d 23 tim
Zevs, "Coca Cola".
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Andreas Blomquist, Utan titel.
3d 23 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kubbstol 1900-tal.
4d
Kubbstol 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ellis Wallin,"Skeppsholmskyrkan".
4d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Björn Dahlström fåtölj "BD1" för Cibi 1990-tal.
4d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord barockstil 1800-talets senare del.
4d
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel Barockstil  sent 1800-tal.
4d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
4d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk/sideboard 1900-talets första hälft.
4d
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 1940-tal.
4d
Soffbord 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, Utan titel.
4d
Yrjö Edelmann, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Monstrans, 1900-tal.
4d 13 tim
Monstrans, 1900-tal.
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hänge, 18K guld.
4d 13 tim
Hänge, 18K guld.
4 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ur med brosch, 18K guld med turkosa stenar.
4d 13 tim
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Leopold Fare,  Exotisk strand.
4d 13 tim
Leopold Fare, Exotisk strand.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mikael Fare, Farkost.
4d 13 tim
Mikael Fare, Farkost.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sockerskål, silver, GAB, Stockholm 1949.
4d 14 tim
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardinjär, jugend, 1900-talets början.
4d 14 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK