2139 föremål
Erika Lagerbielke, vas Orrefors.
3d 13 tim
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erland Cullberg, Face.
6d 13 tim
Erland Cullberg, Face.
11 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Erland Cullberg, Mor med barn.
6d 14 tim
12 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Ernst Josephson, "Fågelfångaren".
14 tim 39m
2 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Erró, "Fishscape".
3d 13 tim
Erró, "Fishscape".
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Esse Poggats, kåsa, signerad.
15 tim 3m
Esse Poggats, kåsa, signerad.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eugène Grandin, "SS Gotha".
2d 12 tim
Eugène Grandin, "SS Gotha".
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Evi Gailit, Stilleben.
5d 14 tim
Evi Gailit, Stilleben.
333 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fendi, armband.
9 tim 29m
Fendi, armband.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fendi, armband.
10 tim 59m
Fendi, armband.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fernand Léger,  "Liberté Paix Solidarité".
4d 13 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Basargata i Kairo".
5d 12 tim
2 200 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Fåtölj, "Swedish Modern", 1940-tal.
3d 14 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets senare del.
1d 12 tim
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1930/40-tal.
3d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Hossenabad, ca 1545 x 80 cm.
15 tim 15m
1 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK