2486 föremål
Skrivbord 1960-tal.
2d 9 tim
Skrivbord 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, nyrokoko, 1800-talets slut.
3d 14 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, omkring år 1900.
6d 8 tim
Skrivbord, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1900-talets början.
4d 9 tim
Skänk, 1900-talets början.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, Danmark 1950-tal.
5d 13 tim
Skänk, Danmark 1950-tal.
250 EUR
Utropspris
700 EUR
Skänk, omkring 1800-talets mitt.
12 tim 33m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 8 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp 1900-talets första hälft.
2d 10 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp omkring år 1900.
5d 15 tim
Skåp omkring år 1900.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1700-1800-tal.
5d 12 tim
Skåp, 1700-1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Skåp, 1900-talets andra hälft.
4d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1940/50-tal.
3d 13 tim
Skåp, 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Billnäs 1956.
3d 10 tim
Skåp, Billnäs 1956.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Skåp, Empire, ca 1810.
11d 10 tim
Skåp, Empire, ca 1810.
400 EUR
Utropspris
1 000 - 1 300 EUR
Skåp, Frankrike, 1800-tal.
3d 13 tim
Skåp, Frankrike, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord 1800-talets andra hälft.
3d 12 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, 1700-tal.
6d 11 tim
Slagbord, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slaglåsgevär, svenskt, 1800-tal.
4d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SlasClaesson, Ladugård på fält.
2d 13 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Skandinavien, 1900-talets mitt.
5d 12 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, gustaviansk, 1800-tal.
4d 11 tim
Soffa, gustaviansk, 1800-tal.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, gustaviansk, omkring 1800.
3d 12 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, sengustaviansk 1700-talets slut.
2d 12 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord samt sidobord sent 1900-tal.
3d 15 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffbord, 1900-talets mitt.
5d 10 tim
Soffbord, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Sverige, 1920/30-tal.
2d 12 tim
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK