1497 föremål
Stig Claesson, porträtt av barn med katt.
23 tim 19m
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Lindberg, vas, Gustavsbergs studio.
5d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, rokoko, 1700-talets andra hälft.
2d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 6 st Gemla sent 1900-tal/2000-tal.
3d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar, 4 st, postmoderna, sent 1900-tal.
4d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stolar, tre stycken, sent 1700-tal, Gustavianska.
3m 46s
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stop, fajans, Delft, 1700-tal.
5d
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Sven Jonson, "Färjestället" 1945.
2d 4 tim
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
4d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-taltes mitt.
3d 1 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, gustaviansk, tidigt 1800-tal.
6d
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, omkring sekelskiftet 1900.
3 tim 27m
7 700 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Taklampa 1900-talets senare del sk Bellmanslykta.
6d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
23 tim 31m
Taklampa, 1900-talets mitt.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1930-40-tal.
1 tim 29m
Taklampa, 1930-40-tal.
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1960-tal.
6d
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Art deco-stil 1900-talets senare del.
2 tim 55m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Danmark sent 1900-tal.
2 tim 33m
552 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Karlskrona Lampfabrik.
3 tim 45m
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
6d
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, art deco, 1920/30-tal.
4 tim 17m
950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, funkis 1900-talets första hälft.
2 tim 19m
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampor, ett par, Karlskrona Lampfabrik.
3 tim 59m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tallrikar, 20 st, "Plus", Rörstrand.
6d 4 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Teemu Luoto, Utan titel.
2d 3 tim
Teemu Luoto, Utan titel.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Tennisarmband med briljantslipade diamanter.
3 tim 17m
18 500 SEK
Utropspris
24 000 SEK
4d 18 tim
34 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Terence La Noue, "Sonora".
3 tim 57m
Terence La Noue, "Sonora".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Theo Tobiasse, Figurkomposition.
1d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tissot, Seastar Seven, armbandsur, 33,5 mm.
2d 1 tim
5 005 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tissot, Stylist, 14K guld, armbandsur, 33 mm.
2d
3 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?