1978 föremål
Kaj Franck, vas, "Kartio", Iittala.
1d 3 tim
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Ali Munsterhjelm, Fartyg vid kaj.
1d 3 tim
420 EUR
Utropspris
600 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel, 1800-tal, sannolikt Frankrike.
1d 3 tim
150 EUR
Utropspris
400 EUR
Veikko Takala, "Vår".
1d 3 tim
Veikko Takala, "Vår".
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Onni Oja, "Vete och korn".
1d 3 tim
Onni Oja, "Vete och korn".
270 EUR
Utropspris
400 EUR
Collier, flätad, 18K guld,
1d 4 tim
Collier, flätad, 18K guld,
8 900 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Armband, guld, flerradigt.
1d 4 tim
Armband, guld, flerradigt.
12 006 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Peter Dahl, "Norna".
1d 5 tim
Peter Dahl, "Norna".
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven X:et Erixson,  "Fotspår i snön".
1d 5 tim
8 450 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stegpall, Italien, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Hossenabadh, ca 298 x 200 cm.
1d 5 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljusstakar, ett par, empirestil, sent 1800-tal.
1d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sam Uhrdin, "Liss-Eva vid spisen".
1d 5 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Glashütte Limburg, Tyskland.
1d 5 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, Månskenslandskap.
1d 5 tim
Axel Lind, Månskenslandskap.
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Boucheron puderdosa.
1d 5 tim
Boucheron puderdosa.
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Hermès, pläd, "Avalon".
1d 21 tim
Hermès, pläd, "Avalon".
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hermès, "Brides de gala" scarf.
1d 22 tim
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Chanel, ryggsäck.
1d 22 tim
Chanel, ryggsäck.
26 666 SEK
Utropspris
40 000 SEK