1422 föremål
Okänd konstnär 1800-tal , Rastande jägare.
11 tim 34m
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
11 tim 40m
Omega, armbandsur, 35 mm.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, silke Kashmir, ca. 358 x 252 cm.
11 tim 44m
11 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Nikolai Tervakorpi, Strandvy.
12 tim 8m
Nikolai Tervakorpi, Strandvy.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring i 18K guld.
12 tim 26m
Ring i 18K guld.
540 EUR
Utropspris
800 EUR
Taklampa, 1930-40-tal.
12 tim 28m
Taklampa, 1930-40-tal.
65 EUR
Utropspris
250 EUR
Minna Sjöholm, Utan titel.
12 tim 32m
Minna Sjöholm, Utan titel.
30 EUR
Utropspris
400 EUR
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
13 tim 8m
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hallmöbel 1900-talets första hälft.
13 tim 10m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "non Violence".
13 tim 14m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, funkis 1900-talets första hälft.
13 tim 18m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn sent 1900-tal.
13 tim 24m
Serveringsvagn sent 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Danmark sent 1900-tal.
13 tim 32m
552 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar ett par Kina 1900-tal.
13 tim 36m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
13 tim 38m
Trädgårdssoffa sent 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Snurrbokhylla sent 1900-tal.
13 tim 42m
Snurrbokhylla sent 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birger Birger-Ericson, "Den röda bojen".
13 tim 46m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rolf Fransson, sideboard "Arctic", Voice.
13 tim 48m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Einar Lynge-Ahlberg, Utan titel.
13 tim 50m
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunnar Löberg, Kyrka vid sjö.
13 tim 52m
Gunnar Löberg, Kyrka vid sjö.
1 234 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Art deco-stil 1900-talets senare del.
13 tim 54m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armband sterlingsilver, Matti J Hyvärinen.
14 tim 4m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp/skänk 1800-talets senare del.
14 tim 8m
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930-tal.
14 tim 12m
Soffbord, funkis, 1930-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tennisarmband med briljantslipade diamanter.
14 tim 16m
18 500 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Nils Björkqvist, "Vit flugsnappare".
14 tim 18m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
14 tim 24m
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takkrona, omkring sekelskiftet 1900.
14 tim 26m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skrivbord, 1900 talets början.
14 tim 28m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, "Trädgårdspalmen".
14 tim 38m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Karlskrona Lampfabrik.
14 tim 44m
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Sverige, 1960-tal.
14 tim 48m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslykta, brons. Japan, omkring 1900.
14 tim 54m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Terence La Noue, "Sonora".
14 tim 56m
Terence La Noue, "Sonora".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?