1976 föremål
Gubi, sidobord.
6d 20 tim
Gubi, sidobord.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
6d 21 tim
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Valerio Adami, "Hamlet".
6d 21 tim
Valerio Adami, "Hamlet".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Collier, 18K guld, Italien.
6d 21 tim
Collier, 18K guld, Italien.
10 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Kelim, ca 293 x 200 cm.
6d 21 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Meshed, ca 340 x 243 cm.
7d 12 tim
1 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Obelisk modern tillverkning.
7d 13 tim
Obelisk modern tillverkning.
2 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bänk, 1800/1900-tal.
7d 13 tim
Bänk, 1800/1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Milles, efter. "Erato".
7d 13 tim
Carl Milles, efter. "Erato".
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Milles, efter."Taleia".
7d 13 tim
Carl Milles, efter."Taleia".
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
7d 13 tim
Bord, gjutjärn, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord, 1900-tal.
7d 14 tim
Trädgårdsbord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK