2486 föremål
Gösta Werner, "Sjömansminnen".
6d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Evert Lundquist, Portal.
6d 11 tim
Evert Lundquist, Portal.
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Praktvas, omkring år 1900.
6d 11 tim
Praktvas, omkring år 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Saturnusmodell, 1900-talets mitt.
6d 11 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gungstol, empire, 1800-talets mitt.
6d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1700-tal.
6d 12 tim
Slagbord, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carlo Moretti, bordslampa, Murano, Italien.
6d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Väggskåp, 1800-tal.
6d 13 tim
Väggskåp, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Albert Abbe, "Vår".
6d 13 tim
Albert Abbe, "Vår".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Zevs,"Kool".
6d 14 tim
Zevs,"Kool".
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Ralf Artz,  Modell.
6d 14 tim
Ralf Artz, Modell.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK