1789 föremål
Fåtölj Bröderna Andersson sent 1900-tal.
3d 21 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Åsa Davidsson, "Utandning".
3d 21 tim
Åsa Davidsson, "Utandning".
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940-tal.
3d 20 tim
Fåtölj 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Christine Sundberg, Stilleben.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fabian Lundqvist, Stilleben.
3d 21 tim
Fabian Lundqvist, Stilleben.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf "Springs".
3d 21 tim
Hermès, scarf "Springs".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Palmér, Huset i Toscana.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hans Osswald, Landskap.
3d 21 tim
Hans Osswald, Landskap.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Armband 18K guld, Vicenza Italien.
3d 21 tim
42 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Bjørn Nørgaard, Keltisk figur.
3d 21 tim
6 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hans Viksten, Utan titel.
3d 21 tim
Hans Viksten, Utan titel.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, Utan titel.
3d 21 tim
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Buddha, 1900-talets första hälft.
3d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Kylberg, Parklandskap med grind.
3d 22 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CO Hultén, "Utkiken".
3d 22 tim
CO Hultén, "Utkiken".
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvvas, Kina, sent Qingdynasti.
3d 22 tim
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
3d 22 tim
2 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, IKEA, 1960/70-tal.
3d 22 tim
Sideboard, IKEA, 1960/70-tal.
2 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Ghom, helsilke, ca 206 x 135 cm.
3d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Karmstolar, ett par, sekelskiftet 1900.
3d 22 tim
1 234 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven Wejsfelt, skulptur, porslin, Gustavsberg.
3d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, modern design, ca 293 x 218 cm.
3d 22 tim
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, signerad, ca 408 x 295 cm.
3d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bernhard Hertz, brosch.
3d 22 tim
Bernhard Hertz, brosch.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
3d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt.
3d 23 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Prada, väska.
3d 23 tim
Prada, väska.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Blomsterstilleben.
3d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, 1940/40-tal.
3d 23 tim
Skåp, 1940/40-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, Jämtland, 1800-tal.
3d 23 tim
Hängskåp, Jämtland, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Östeuropa, ca. 333 x 250 cm.
2d 14 tim
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Sarouk-Mir, ca. 351 x 247 cm.
2d 14 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
2d 14 tim
Pall, 1900-talets mitt.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arbetsbänk, omkring 1900.
2d 14 tim
Arbetsbänk, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-talets andra hälft.
2d 14 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Claes Lindholm, "Ödemark".
2d 15 tim
Claes Lindholm, "Ödemark".
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
2d 15 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takashi Murakami, "Skulls and Flowers (Multicolor)".
2d 15 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
David Larsson, Kortegen.
2d 15 tim
David Larsson, Kortegen.
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK