Möbler

347 föremål
Trågsoffa, rokokostil, 1900-tal.
9 tim 26m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, England, omkring år 1900.
10 tim 30m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1930/40-tal.
10 tim 50m
Bokhylla, 1930/40-tal.
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1950-tal.
11 tim 6m
Soffbord, 1950-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk och pall, 1800/1900-tal.
11 tim 8m
Bänk och pall, 1800/1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kista, allmoge, 1835.
11 tim 14m
Kista, allmoge, 1835.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herrbetjänt, Italien, 1980-tal.
11 tim 22m
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, 1900-talets första hälft.
11 tim 32m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 7 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1920/30-tal.
2d 7 tim
Skrivbord, 1920/30-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
2d 7 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1910-20-tal.
2d 8 tim
Vitrinskåp, 1910-20-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st, Funkis, 1930-tal.
2d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1930/40-tal.
2d 8 tim
Soffbord, 1930/40-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 8 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, omkring 1800.
2d 8 tim
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk/Sidaboard, Jugend, tidigt 1900-tal.
2d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, 1940-tal.
2d 10 tim
Bokhylla, 1940-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Fröseke, 1900-tal.
2d 11 tim
Spegel, Fröseke, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänkar, ett par.
2d 11 tim
Bänkar, ett par.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1800-talets senare del.
2d 12 tim
Bord, 1800-talets senare del.
1 900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, 1700/1800-tal.
2d 12 tim
Slagbord, 1700/1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets andra hälft.
2d 12 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
2d 14 tim
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR