431 föremål
Hans Olsen soffa, Danmark, 1960-talet.
1d 7 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1950-tal.
1d 7 tim
Soffbord, 1950-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1930-tal.
1d 8 tim
Soffbord, 1930-tal.
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, 1900-tal.
1d 8 tim
Trädgårdssoffa, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, tidigt 1900-tal.
1d 9 tim
Bänk, tidigt 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
1d 10 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
1d 11 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
1d 11 tim
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel omkring år 1800 Sengustaviansk.
1d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Damskrivbord, sengustavianskt, 17/1800-tal.
1d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar, 6 st, 2016.
2d 8 tim
Karmstolar, 6 st, 2016.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, empirestil, 1900-talets andra hälft.
2d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1950-60-tal.
2d 10 tim
Byrå, 1950-60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
2d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, omkring år 1900.
2d 11 tim
Matbord, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
2d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2d 11 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
2d 12 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
2d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GamFratesi, stol, "Beetle", Gubi, Danmark.
3d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK