55 föremål
Fåtölj, Danish Modern, 1940-tal.
1d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1900-talets första hälft.
2d
4 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Arne Norell, soffa, "Ilona", 1900-talets andra hälft.
3d
6 250 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jonas Ihreborn, fåtölj, "Seventyfive", samtida.
3d
2 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Eilersen, 2000-tal.
23 tim 29m
Soffa, Eilersen, 2000-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Roger Persson, soffa, "Happy", Swedese.
3d 19 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
22 tim 50m
Soffa, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anton Vodder & Arne Borg för Vanmo Danmark 1960-tal.
2d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK