53 föremål
Fåtölj, Danish Modern, 1940-tal.
1d 20 tim
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Roger Persson, soffa, "Happy", Swedese.
3d 16 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
19 tim 36m
Soffa, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Eilersen, 2000-tal.
20 tim 15m
Soffa, Eilersen, 2000-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK