133 föremål
Taklampa, Swedish Grace, 1920/30-tal.
5d 23 tim
900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Saturnusmodell, 1900-talets mitt.
6d
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carlo Moretti, bordslampa, Murano, Italien.
6d
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK