498 föremål
Soffbord, 1900-talets senare del.
5d
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Stolar 4 st 1960-tal.
6d 20 tim
Stolar 4 st 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK