Möbler

215 föremål
Sängbord, ett par, 1900-tal.
< 1m
Sängbord, ett par, 1900-tal.
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1920/30-tal.
2m 41s
Sideboard, 1920/30-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
4m 41s
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, Swedish Grace, 1920/30-tal.
22 tim 2m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klädskåp, sent 1800-tal.
22 tim 18m
Klädskåp, sent 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1800-tal.
22 tim 24m
Vitrinskåp, 1800-tal.
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klädskåp, 1900-talets början.
22 tim 42m
Klädskåp, 1900-talets början.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Klaffbord, 1800-tal.
23 tim
Klaffbord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
23 tim 22m
Bänk, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, Kina, 1900-tal.
23 tim 36m
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IKEA, fåtölj, "Åke", 1950-tal.
23 tim 46m
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Byrå, barock, omkring år 1700.
23 tim 56m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, funkis, 1930-tal.
1d
Bord, funkis, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d
15 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
1d
Bockbord, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord, gustaviansk stil, samtida.
1d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matgrupp, 5 delar, 1900-talets mitt.
1d
4 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, från omkring år 1900.
1d
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 3 delar, Oscar & Clothilde, samtida.
1d
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Sverige, 1920/30-tal.
1d
Skåp, Sverige, 1920/30-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bockbord.
1d
Bockbord.
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, Grange, 1900-talets slut.
1d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets första hälft.
1d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.
1d 21 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, 1900-talets mitt.
1d 21 tim
Soffbord, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hängskåp, Jämtland, 1800-tal.
1d 22 tim
Hängskåp, Jämtland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, empirestil, sent 1800-tal.
1d 23 tim
1 555 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
1d 23 tim
Lådfack, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, allmoge, daterat 1783.
2d
Skåp, allmoge, daterat 1783.
950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-tal.
2d
Bord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå/lådfack, 1900-tal.
2d
Byrå/lådfack, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rökbord, funkis, 1930-tal.
2d
Rökbord, funkis, 1930-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1950/60-tal.
2d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Bohlin, byrå, "Snö", Asplund, 2000-tal.
3d 20 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jonas Bohlin, byrå, "Snö", Asplund 2000-tal.
3d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Fåtölj, Kock, Malmö, 1950/60-tal.
3d 22 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gungstol, empire, 1800-talets mitt.
3d 22 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Candy", Munna,
4d
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sidobord, ett par, 1900-talets mitt.
4d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pallar/stolar, ett par, industrimodell, Polen.
4d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK