Kommande liveauktioner

Ulrica Hydman-Vallien, "Kärleksbild".
16 tim 58m
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström,  färglitografi, 2003, signerad 527/2000.
17 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Xan Krohn, Hamnen i Ragusa (Dubrovnik).
17 tim 2m
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Carl Johan De Geer, "USA mördare".
17 tim 5m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Johan De Geer, färglitografi, signerad 164/290.
17 tim 7m
4 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Trågsoffa, rokokostil, 1900-tal.
17 tim 10m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK