TAKLAMPOR, 2 st, 1900-tal, signerade Ebbe Sjölin,

stomme i metall. Ljuskällor med kupor i smide, signerade Ebbe Sjölin. Längd ca 105 cm resp, 260 cm.

Ej funktionstestad. Slitage.

Proveniens

Hängt i brödbutik i Malmö.

Utropspris
1 500 SEK