SOFFA, Kinnarps, stämpelsignerad och daterad 1982.

Stomme av ek samt med fast stoppad läderklädsel. Längd ca 180 cm, sitthöjd ca 40 cm.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Slitage. Repor. Mindre /svagt missfärgad.

Utropspris
2 000 SEK