"Examico 4001". Lackad plåt och plast. Manual, nyckel och originalkartong medföljer. Längd 14 cm.
"Studio 1050". Lackad plåt och plast. Manual, nyckel, miniatyrverktuyg och originalkartong medföljer. Längd 14 cm. Nyckel finns.
Ej funktionstestad. Smärre slitage. Smärre skador på kartongerna. Vissa verktyg skadade.