Stock i valnöt med skuren dekor. Dekor av metallinläggningar. Låsbleck märkt "Challier de Perigneux". Slät pipa. Laddstock med detalj i ben. Längd 35 cm.
Slitage. Lagningar. Mindre dekorbortfall. Restaurerad/kompletterad. Sprickor. Defekt lås.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.