SOFFA, 1960-/70-tal. Klädd i tyg formgivet av William Morris.

Tvåsitssoffa. Med lösa dynor. Klädd i tyg formgivet av William Morris. Höjd ca 64, sitthöjd 41, längd 160, bredd 77 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
2 500 SEK