Achille Petrocelli

(Italien, 1861-1929)
Achille Petrocelli
(Italien, 1861-1929)

ACHILLE PETROCELLI, olja på duk, uppfodrad på masonit, signerad.

Munk och hund. 47,5 x 33 cm.

Repa, smärre färgbortfall. Smärre slitage.

Utropspris
500 EUR