STRINGHYLLOR, 3 st, 1900-talets mitt.

En golvstringhylla med 4 hyllplan. Längd 82 cm. Djup 28 cm. Höjd 110 cm.
Två par vägghyllor med 3 hyllplan vardera. 70x20x4 cm.
Hyllplan 78x20x6 cm. Två hyllplan märkta "String Populär".

Slitage. Smärre fläckar. Fanerskador.

Utropspris
2 500 SEK