STIG LINDBERG, porslin, 16 delar, "Berså", Gustavsberg.

8 mattallrikar (diam 21 cm), 5 assietter (diam 18 cm), 1 kanna (höjd 13 cm), 1 skål (höjd 8, diam 15 cm), 1 burk med lock (längd 17 cm).

Smärre slitage. Repor.

Utropspris
3 000 SEK