Tre st Eumig varav en med bruksanvisning samt en Lumicon Cine Eight. Projektor "Editor viewer pe- 444 super 8". Tillbehör, bland annat "tape splicer". Höjd ca 23-4 cm.
Slitage, repor och märken med mindre materialbortfall. Ej funktionstestade samt ej fullständigt genomgångna.