BOCKBORD, modern tillverkning av äldre delar.

Målat underrede. Profilerade gavlar. Kopplar benställning. Längd 299. Bredd 97. Höjd 76 cm.

Kompletterat med senare skiva. Senare målat underrede. Torrsprickor. Slitage, repor och märken. Något maskstunget.

Utropspris
12 000 SEK