Etsad dekor, några med "Spiral Åtbörd". 19 whiskyglas i två storlekar, 4 highballglas, 3 punchmuggar samt ett selterglas. Whiskyglasens höjd ca 7-7,5 cm.
Mindre bruksslitage. Några repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.